Geceleri

 

Moskova Gece Hayatı:

Moskova’da gece hayatı diğer şehirlere oranla daha hareketli ve daha marjinal. Burda gece eğlenceleri sabaha kadar hatta ertesi gün öğleye kadar devam ediyor.

Moskova’da gece kulüplerine girişte  genel olarak “face control” denilen giriş kontrolü yapılır ve hiçbir mekana yüzde yüz girebilme garantisi yoktur, hafta sonları erken gidildiği taktirde sorunsuz girilebilir veya rezervasyon, depozit, loca açma gibi altarnatiflerlede face kontrol doğrudan aşılabilir.Face kontrol de en çok dikkat edilen tabiki giyim kuşamınızdır, buyüzden eğlence öncesi şık giyinmeye çalışın, gömlek, ceket vs. Özellikle Spor ayakkabıyla hiçbir lüks mekana giremezsiniz. Bağzı durumlarda kapıda rüşvet vermek işe yarıyabiliyor ama bunun kesin garantisi yok.

 

Moskova Gece Kulüpleri:

Moskova’da gece kulüpleri genellikle Kitay gorad, Lübyanka,  Arbat ve Tverskaya caddelerinde ve bölgesindedir. kulüplerin hepsine erkek de kadın da  girebilir ve mekanların hafta sonu etkinlikleri çok eğlencelidir.

Soho rooms: Moskova’nın en lüks gece klübüdür, nehrin kenarında 2 katlı nehir manzaralı , pahalı bir mekandır genel olarak tanınmış Moskova zenginlerinin tercih ettiği bir yerdir, herkese açık bir mekandır, face kontrolü çok sıkıdır ama loca açmak veya depozit bırakmak süreti ile girilip eğlenilebilecek bir mekandır.

moscow-party-soho-rooms-4soho-rooms-2

Icon: Moskova’nın en büyük gece klübüdür  taklaşık 2000 kişi kapesitelidir, 3 ayrı bölümü olan mekanda her bölümde farklı müzikler çalmaktadır, lüks ve şık bir mekandır, dans ve sahne şovları vardır. çok büyük potansiyeli olan biryerdir.

rai1moskova-gece-hayati_3

 

Krysha Mira: Moskova’nın en uçuk ve popüler mekanlarından birtanesi. Genellikle saat gece 3-4 ten sonra hareketlenen mekan ”after party” yani parti sonrası toplanma yeri gibidir,eğlence tarzı biraz Kuruçeşme’yi andırır. Face control çok sağlamdır.

moskova-da-gece-hayati_50407_b

 

Garage: Moskova’nın en eski after party kulüplerindendir. haftanın hergünü açıktır, diğer mekanlara göre müşteri potansiyeli daha gençtir, Face control diğer mekanlara orantılı daha rahattır.

39161448

Solyanka: Moskova’nın hippi mekanıdır. Bir evin salonu ve odaları şeklinde dizayn edilmiş klüpte genel olarak elektronik müzik çalınır. Face control rahattır. Hipster mekanlar seviyorsanız güniçinde yemek yemeye de gidebilirsiniz.

Chesterfield: Genel olarak öğrencilerin takıldığı, merkezi, orta sınıf bir eğlence yeridir, ortamı rahattır, arbat caddesinin tam ortasında bir mekandır.

item_61078

 

Old School Pub: Moskova’nın perspektifli , en azından yabancı dil bilen kişilerin takıldığı bir klüptür.

Propaganda: genellikle yabancı uyruklu , daha çok avrupalıların takıldığı bir mekan , öğrenci mekanıda denilebilir, herzaman çok kalabalıktır.

Night Flight: Moskova’da benzeri çok olan mekanlardan birtanesidir. tamamen belirli bir amaca hizmet eden bir mekandır………..

moskova-gece-hayati_4

Moskova’da Striptiz Kulüpleri

Moskova’da  striptiz kulüp olarak inanılmaz çok seçenek vardır.

Birkaç Tanesi:

Loft: Benzerlerinin en kalitelisi en hareketlisi ve en eğlenceli olanıdır , diper mekanlardan biraz daha pahalıdır ama değer, giriş ücreti 1500 ruble, loca kiralamak 5000- 10000 arasında değişiyor

Penthouse: Merkezi ve nezih bir striptiz kulübü, giriş ücreti 1500 ruble. Laleli’deki gibi soyulma veya kandırılma durumu söz konusu olmadan kaliteli bir eğlence için tercih edilebilir

moscow-strip-clubs-2

Bordo: striptiz kulüpler arasında en ekonomik ve en rahat olan mekandır, güzel bir günse çok güzel eğlenilebilir, giriş ücreti 1000 ruble , localar ücretsiz

moscow-night-clubs-3

aura: tamamen loft benzeri bir yer,sadece ufak nüans farklılıkları var, loftan biraz daha ekonomik bir yer

 

Angel: tamamen Bordo benzeri bir yer,sadece ufak nüans farklılıkları var, Bordo’dan biraz daha pahalı bir yer

moscow-strip-clubs-436x291

911: tamamen loft benzeri bir yer,sadece ufak nüans farklılıkları var, loftan biraz daha ekonomik bir yer.

Top10-Night-Clubs-in-Moscow-Pacha51-600x399

Clup 19: Kendine has bir eğlece anlayışı olan bir mekan , inanılmaz serbest ve rahat biryer , görülmesi tavsiye edilir , giriş 1500 ruble

moskova-gece-hayati_2

LÜTFEN PAYLAŞIN
© 2019: | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress